Hlavní menu


Aktuální pozice

W-SportProdukty k prodejiBaden › S Roller ball


Popis produktu

S Roller ball

Popisek:
Typ: Roller ball
Cena: 159,00 Kč
DPH: 21%
Cena s DPH: 193 Kč
Záruka měsíců: 24

S Roller ball

Fotografie produktu (klikněte na fotografii pro větší detail):

Roller ball

Kategorie, ve kterých se produkt nachází:

Podrobný popis produktu:

POSILOVÁNÍ A REHABILITACE

Pro roztáčení a udržování otáček je totiž nutné vynaložit vcelku velkou sílu, Rollerball lze tedy použít pro posilování a rehabilitaci. Konkrétními cviky lze posilovat prsty, zápěstí, svaly na předloktí, nad loktem až rameno. Síla působící na ruku je úměrná otáčkám rotoru, takže ji lze regulovat. Pomalý Powerball může být kilová činka, zvýšením otáček ale třeba i patnáctikilová.

PRO KOHO JE ROLLERBALL URČEN?

Rollerball dokáže zaujmout téměř každého, kdo si jej alespoň jednou vyzkouší. Je často vyhledáváván sportovci všech kategorií a zaměření (fitness, tenis, squash, hokej, golf, lezectví atd). Rollerball Je velmi vhodný pro všechny, kteří chtějí zasáhnout preventivně proti syndromu karpálního tunpowerelu nebo jen zrelaxovat problémové partie (práce na počítači, rehabilitace). 

Jak funguje rollerball, jak se jím točí

Když si řeknete, že to je zázrak, budete mít klid a nemusíte pátrat po fyzikálních zákonitostech fungování rollerballu. Zázrak to ale samozřejmě není. Když se žlutá rotační část uvede do vysokých otáček v řádu tisíců za minutu a velmi blízko k deseti tisícům, začne se chovat jako gyroskop. Všemi silami se snaží, aby osa otáčení zůstala v původní poloze. Realizace: Enzon